fbpx

Trenerzy

Piotr Biechoński

Trener piłki nożnej

Licencjonowany trener Uefa A. Trener piłki nożnej z kilkunastoletnim doświadczeniem w szkoleniu dzieci i młodzieży. Odbył staże trenerskie w wielu klubach polskich, w drużynie ekstraklasy ukraińskiej Zoria Ługańsk oraz ukraińskiej drużynie II poziomu rozgrywkowego FC Polissyi Zhytomyr. Wielokrotny reprezentant Polski Juniorów w kategorii u15-u19. Współzałożyciel i trener piłki nożnej UKS Okęcie, organizator wielu turniejów sportowych, obozów i półkolonii.

Prowadził drużyny dziecięce i młodzieżowe od poziomu Żaka poprzez wszystkie grupy wiekowe. Jednak ulubioną, jest praca z częściowo ukształtowanymi, świadomymi zawodnikami, którzy wiedzą co chcą osiągnąć i wykazują zaangażowanie w proces szkolenia. Był trenerem pierwszej drużyny RKS Okęcie i autorem jej awansu do IV ligi, dbał o wdrożenie wymagań certyfikacyjnych w procesie szkolenia. Obecnie objął stanowisko pierwszego trenera drużyny seniorów KS Ożarowianka Ożarów. Drużyna Młodzików (obecnie Trampkarze) Akademii KS Ożarowianki w ciągu roku awansowała pod jego przewodnictwem z III ligi okręgowej do I ligi okręgowej Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej.

Profesjonalizm, pasja i cierpliwość. Mistrz motywacji. Wbija młodzieży skrzydła, mobilizuje do osiągania sukcesów. Jednocześnie uczy jak radzić sobie z porażkami i nie pozwala się poddawać. Zwraca dużą uwagę na sferę mentalną zawodników, na to, by zawodnicy czuli się dobrze w zespole i na integrację drużyny. Do każdego zawodnika stosuje indywidualne podejście, potrafi bezbłędnie dobierać zawodnikom właściwe pozycje na boisku. Widzi w zawodnikach nie to co sobą reprezentują obecnie, ale to jakimi się staną, gdy zniweluje swoim szkoleniem ich braki. Pedantycznie dobiera środki treningowe pod indywidualne potrzeby zawodników, wyjaśnia jak najlepiej ćwiczenia wykonać i je progresuje. Zawodników otacza opieką, uczy i wychowuje. Jest wzorem zaangażowania. Cieszy się ogromną charyzmą u wychowanków.

Rodzice i zawodnicy o Piotrze:

Adrian
zawodnik i wychowanek

Trenera Biechońskiego poznałem dawno, dawno temu i pamiętam jak dziś ze zostałem zaproszony na turniej z RKS Okęciem, gdzie trenerem był trener Biechoński. To od razu co mi się spodobało u trenera to charyzma, która od razu do mnie przemówiła, i się w tym „zakochałem” jakkolwiek to brzmi 😅. Jeśli chodzi o dalszą współpracę, to bardzo mi się podobały relacje trenera z zawodnikami, bo czy to w grupach młodzieżowych, czy grupach seniorskich praktycznie z każdym zawodnikiem miał super relacje. W treningach u trenera cenie bardzo to, że potrafi przygotować trening pod możliwości drużyny, potrafi sprogresować ćwiczenie i zawsze dostawałem sporo podpowiedzi w jaki sposób mogę wykonać ćwiczenie najlepiej, szczególnie, gdy byłem juniorem. Też mi się zawsze podobało to, że dla trenera Biechońskiego najważniejszy był indywidualny rozwój zawodnika i nie robił problemu, gdy inny klub chciał pozyskać zawodnika, jeśli klub ten był dobrym miejscem do rozwoju.

Marcin
Philip's (12 years old) father

Cóż, powiedzieć o trenerze Biechońskim, że to trener z powołania to jak nic nie powiedzieć. Przede wszystkim to wspaniała osoba z bardzo dużym podejściem do dzieciaków co nie jest rzeczą oczywistą nawet wśród trenerów naszych młodzików, choć wydawać by się mogło że to tzw. „must have”, jak to młodzież zwykła teraz mówić …. 😊Rozwijając wątek trenerski, trzeba oddać Panu Piotrowi ogromną umiejętność w „wyłuskaniu” tego co najlepsze w zawodniku. Być może jest to intuicja boiskowa, jak przecież wiemy trener Biechoński to wspaniały reprezentant naszej kadry młodzieżowej a być może jest to wypadkowa tego pierwszego plus umiejętna współpraca na linii, trener-zawodnik. Jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak powinien wyglądać trening młodzików z prawdziwy zaangażowaniem trenera musi koniecznie zobaczyć trening w wykonaniu P. Piotra. Reasumując, jeśli ktoś szuka trenera który pomoże wydobyć potencjał z Waszych dzieciaków to śmiało powinien wziąć pod uwagę P. Piotra Biechońskiego !!!

Eryk Murawski

Trener przygotowania motorycznego, Trener piłki nożnej

Eryk studiuje w Szkole Wyższej Edukacja w Sporcie. Licencjonowany trener Uefa C.

Pracuje jako trener przygotowania motorycznego w Klubie Sportowym Ożarowianka Ożarów, gdzie rozwija umiejętności zawodników akademii w wieku u8 – u15 oraz seniorów. Założył i prowadzi akademię „Training Academy – droga do profesjonalizmu”, w ramach której prowadzi treningi indywidualne i grupowe. Jest trenerem personalnym na siłowni i prowadzi rehabilitację dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Gra profesjonalnie w piłkę nożną 6-osobową. Z drużyną FC Gorlicka zdobył tytuł wicemistrza Polski, 3-cie miejsce w Pucharze Polski, Mistrzostwo Warszawy. W 2021 roku oceniany był jako 4-ty zawodnik w Polsce. Jest kandydatem na reprezentanta Polski na Mistrzostwa Świata w Meksyku.

Gra w drużynie seniorów KS Ożarowianka Ożarów, trenuje boks i MMA. Cechuje się profesjonalnym podejściem do pracy. Stosuje nowoczesne metody poprawiające kondycję, koordynację, siłę i ruchomość stawów u dzieci. Wdraża zalecenia fizjoterapeutów. Potrafi dostosować obciążenia treningowe do zawodników, trenuje zawodników po kontuzjach odpowiednio dobierając ćwiczenia do ich aktualnych możliwości. Swoim podopiecznym nie pozwala się poddawać, mobilizuje ich i motywuje.

Jako sportowiec jest wzorem dla młodych zawodników prowadząc sportowy tryb życia: przestrzegając diety i zwracając uwagę na regenerację organizmu.

Ukończył szkolenia:

  • Kompleksowa rozgrzewka
  • Indywidualny trening motoryczny (u8-u12)
  • Gry i Zabawy z mocowaniem
  • Akademia GPS, Siła poziom podstawowy
  • Siła poziom zaawansowany
  • Wytrzymałość
  • Moc i szybkość
  • Siła i ocena motoryczna
  • Planowanie i monitoring w Studio Treningu BetterWay

Rodzice i zawodnicy o Eryku:

twarz kobiety
Anna
mama Wiktora (12 lat)

Wiktor chce zostać piłkarzem i potrzebuje ambitnych treningów o wysokiej intensywności. Treningi z trenerem Erykiem spełniają te oczekiwania, są odpowiednio dobrane pod względem intensywności. Jednocześnie mogę w pełni zaufać trenerowi, że obciążenia nie będą za duże i odpowiedni czas zostanie przeznaczony na prewencję urazów. Efekty treningów widać w postępach syna.

Magdalena
mama Borysa (13 lat)

Dla mojego syna treningi z Erykiem to punkt obowiązkowy w cotygodniowym grafiku. To Eryk wpoił synowi zdrowe nawyki żywieniowe, ale i zainteresowanie innymi dziedzinami sportu, w tym ogólnorozwojowymi. Dla syna Eryk to przede wszystkim trener, na którego może zawsze liczyć. Na jednym z meczy ligowych, niespodzianie pojawił się trener. Obserwował grę syna, ale także dawał Mu cenne wskazówki. Po meczu dowiedziałam się, że syn przed meczem poprosił trenera, aby przyjechał, bo to był dla Niego istotny mecz. Eryk poświęcił swój prywatny czas i przyjechał, co było ważne dla syna, a mi tym bardzo zaimponował. Wiem, że czas spędzony na treningach czy obozach z Erykiem to przede wszystkim rozwój piłkarski, ale i fajnie zabawa.

Marcin Romanowicz

Prezes Zarządu

Marcin jest związany z piłką nożną od zawsze. Do 2021 roku Wiceprezes Robotniczego Klubu Sportowego „Okęcie” odpowiedzialny za sprawy sportowe. Koordynował pracę trenerów, organizował obozy sportowe, zgrupowania, stacjonarne piłkarskie półkolonie dla dzieci i młodzieży, zgrupowania dla seniorów. Pozyskiwał środki na działalność Klubu, nadzorował współpracę z usługodawcami, dbał o zapewnienie dobrych warunków treningowych zawodnikom. Pod jego kierownictwem RKS Okęcie uzyskał certyfikację PZPN.
W swoich działaniach cierpliwy, zawsze potrafi znaleźć kompromisowe rozwiązanie, które satysfakcjonuje wszystkich interesariuszy. Wymagający w doborze współpracowników, pracuje tylko z najlepszymi. W czasach pandemii stawia sobie za cel niedopuszczenie, aby kwarantanny i izolacje zniweczyły szanse rozwoju utalentowanych młodych piłkarzy. Z tego powodu stwarza zawodnikom optymalne warunki do trenowania, zapewnia doskonale wyposażone bazy noclegowo-szkoleniowe, daje możliwość rozwijania talentów pod nadzorem charyzmatycznych trenerów i tworzy bezpieczne środowisko do rozwoju. Praca trenerów z zawodnikami odbywa się w małych grupkach, by mieli możliwość jak najlepiej poznać potencjał drzemiący w zawodnikach, wzmacniać ich mocne strony i niwelować słabości.

Współpracownicy o Marcinie:

Joanna
kierownik klubu

Współpraca z Prezesem Romanowiczem należy do owocnych i przyjemnych. Sprawy organizacyjne są dopięte na ostatni guzik. Udziela odpowiedzi na pytania i rozwiązuje problemy z zaangażowaniem niezależnie od dni wolnych i godzin pracy. Zawodnicy zawsze wracają z jego obozów usatysfakcjonowani i zadowoleni. Gorąco polecam Training Camp Center.

Maciej
trener piłkarski

Współpraca z Prezesem Romanowiczem przy organizacji obozu dla mojej drużyny układała się wzorowo. Nie musiałem zajmować się załatwianiem formalności, kontaktami z ośrodkiem i ubezpieczycielem, wszystkie informacje dla rodziców miałem przygotowane. Mogłem skupić się na pracy merytorycznej: przygotowaniu jak najlepszych środków treningowych i rozwoju zawodników mojej drużyny.

Yury Holtsau

Trener piłki nożnej

Trener z bogatą przeszłością piłkarską. Grał w klubach 1 i 2 ligi Białorusi: w drużynach FC Belcard Grodno i FC Lida oraz klubie ekstraklasy Białorusi FC Nemam Grodno. Gra na pozycji środkowego obrońcy lub środkowego pomocnika. Specjalizuje się w technice indywidualnej, taktyce i analizie meczów. Dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, by pomóc osiągnąć młodym piłkarzom wyższy poziom swoich umiejętności. Potwierdza swoje umiejętności ubiegając się o licencję Uefa B.

Jako trener młodzieży jest zawsze spokojny i cierpliwy, nie podnosi głosu, a jednak zawodnicy szanują go za osiągnięcia piłkarskie i pilnie słuchają. Stara się wpoić młodym zawodnikom etos ciężkiej pracy nad sobą, znaleźć indywidualny sposób pracy z zawodnikiem, dzięki któremu trening będzie bardziej efektywny. Zwraca dużą uwagę na sferę mentalną zawodnika, buduje w zawodnikach wiarę w siebie. Analizuje elementy taktyczne, wyjaśnia, dlaczego zawodnicy popełniają błędy techniczne, analizuje kondycję fizyczną zawodników i odpowiednio do potrzeb dobiera środki treningowe. Stosuje nietypowe środki treningowe, które bardzo się podobają młodym zawodnikom. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą, obserwowanie ich zapału i zaangażowania, a zawodnicy w zamian darzą go ogromnym zaufaniem.

Zawodnicy o Yurim:

Wiktor
zawodnik, 12 lat

Trener Yury świetnie tłumaczy grę i ćwiczenia. Jest miły i sympatyczny, zawsze uśmiechnięty. Świetnie gra w piłkę nożną. Robi fajne, nietypowe ćwiczenia pod konkretną pozycję zawodnika. Bardzo podobało mi się wykańczanie akcji głową.

Kuba
zawodnik, 16 lat

Trener Yury jest niewątpliwie bardzo pomocny. Ma ogromne doświadczenie i dzieli się nim z zawodnikami. Ponadto zawsze jest miły i nigdy nie podnosi głosu.

Skip to content