fbpx

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy profesjonalistami, pasjonatami i, przede wszystkim, rodzicami  zakochanymi w sporcie.

Wierzymy, że trenowanie wybranej dyscypliny nie tylko kształtuje charakter, ale również jest źródłem wielu niezwykłych przeżyć i wspomnień.

Nasza misja

Dokładamy starań, aby uczestnicy naszych obozów sportowych rozwijali swoje umiejętności pod opieką doświadczonej kadry, w najlepszych, profesjonalnych warunkach.

Naszym celem jest, aby nawiązywali ciekawe znajomości, poznawali wyjątkowe miejsca, spędzali czas rozwijając swoje pasje i czerpali radość z aktywnego wypoczynku.

Chcemy organizować obozy, które stworzą najlepsze warunki rozwoju zawodników pod fachową opieką trenerów, zapewnią odpowiedni poziom bezpieczeństwa i przede wszystkim będą niezapomnianą przygodą dla naszych młodych podopiecznych.

Nasze atuty

Doświadczona kadra

Nasza kadra to zespół pasjonatów skoncentrowanym na rozwoju utalentowanych, młodych piłkarzy.

Nasi trenerzy mają ogromne doświadczenie piłkarskie i trenerskie oraz doskonały kontakt z zawodnikami. Pracują z ogromnym zaangażowaniem, uczą i wychowują.

Autorskie programy

Na bazie doświadczenia zawodowego tworzymy autorskie programy dopasowane pod indywidualne potrzeby zawodników.

Prowadzimy obserwację zawodników, analizujemy ich mocne i słabe strony i przydzielamy do odpowiednich grup, by jak najwięcej zyskali z pobytu na obozie.

Baza treningowa

W oparciu o własne doświadczenie, wybieramy najlepsze bazy treningowe. Zwracamy uwagę na jakość boisk, wybieramy obiekty z naturalnymi boiskami.

Weryfikujemy wyposażenie siłowni i ofertę odnowy biologicznej.

Dojazd

Wybieramy dobrze wyposażone, bezpieczne autokary. Współpracujemy ze stałym przewoźnikiem do którego mamy zaufanie. Zapewniamy kontrolę autokarów przed wyjazdem.

Zakwaterowanie

Nasze obiekty zapewniają komfortowy wypoczynek. Sprawdzamy jakość pokoi, łazienek, sal zajęciowych, boisk, a także wyżywienia.

Dbamy, by obiekty były wyposażone w atrakcje odpowiednie dla uczestników obozów.

Fizjoterapeuta i opieka medyczna

Nad bezpieczeństwem naszych zawodników w pierwszej kolejności czuwają trenerzy, którzy ukończyli szkolenia z zakresu pierwszej pomocy.

Na stałe współpracujemy z doświadczonym fizjoterapeutą i zapewniamy w razie potrzeby opiekę lekarską podczas obozu.

Aktywny wypoczynek

Poza treningami kierujemy się zasadą: jak najmniej czasu wolnego. Nasi obozowicze spędzają aktywnie czas. Uczestniczą w grach terenowych, korzystają z infrastruktury ośrodka np. basenów, kąpielisk, odnowy biologicznej.

Uczestniczą w sesjach gier planszowych i oglądają wyselekcjonowane przez nas filmy o sportowcach.

Rozwój mentalny

Dbamy o rozwój mentalny uczestników naszych obozów. W oparciu o Przygotowanie psychologiczne w Narodowym Modelu Gry PZPN oraz własne doświadczenie pracujemy nad budowaniem wiary w siebie zawodników, zwiększeniem koncentracji, zaangażowania, motywacji, a także radzenia sobie z porażkami. Wpajamy w zawodników zasady pozytywnej komunikacji. Na wybranych obozach organizujemy zajęcia z psychologiem.

Świadome żywienie

Dbamy o wysoką jakość posiłków podczas obozów. Uczymy dzieci i młodzież świadomego odżywiania. Traktujemy jedzenie i picie jako dostarczanie organizmowi młodych sportowców niezbędnych substancji odżywczych.

Uczymy zasad prawidłowego nawodnienia i odżywiania. Na wybranych obozach organizujemy dla uczestników konsultacje z dietetykiem.

Bezpieczeństwo i ubezpieczenie

Uczestnicy obozów są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków NWW. Obozy są zgłaszane do Kuratorium Oświaty.

Foto relacje

Codziennie udostępniamy fotorelacje i filmy wideo. Po zakończeniu obozu, zawodnicy otrzymują od nas pamiątkowy pakiet zdjęć.
Skip to content